Tytuł: Zabiegi ginekologii estetycznej i laserowej łatwym i przyjemnym panaceum na intymne problemy Polek

Gdy cierpisz z powodu nietypowej konstrukcji warg sromowych lub innych partii okolic intymnych, miewasz trudność z odczuwaniem satysfakcji w pożyciu intymnym warunkowany modyfikacjami lub uszkodzeniami widocznych na zewnątrz narządów płciowych albo, z powodów subiektywnych, masz ochotę zmodyfikować wygląd miejsc intymnych – medycyna plastyczna proponuje dla Ciebie wiele propozycji, jakie w szybki sposób usuną Twoje problemy i wydatnie polepszą jakość funkcjonowania.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród ciekawszych możliwości ginekologii plastycznej jest stosowanie lasera, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie z użyciem Aphrodite rekomendowany jest w przypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, ale też w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser może być wykorzystywany również dla rozwiązania odmiennych bolączek ginekologicznych – dokładne elementy przeprowadzanego zabiegu i metody jego dopasowania do konkretnej sprawy uzgadniane będą w trakcie wstępnej konsultacji u ginekologa.

Efekty zabiegu potrafią przewyższyć założenia, bowiem powoduje on powrót prawidłowego pH pochwy, zwiększa jej nawilżenie, intensyfikuje odczuwanie przyjemności erotycznej oraz redukuje bolączki powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu jest w zasadzie bezbolesna i niezwykle szybka, Etap gojenia, względem klasycznych sposobów jest bardzo króciutki, a dyskomfort z nim związany – niewielki.

Jak wygląda zabieg?

Pełen zabieg trwa najwyżej 15 minut i nie powoduje bólu. Polega on na włożeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, jaki powoduje obkurczenie i stymulację kolagenu. Daje to nadzieję na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe położenie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a co za tym idzie – wspiera normalne działanie całego narządu.

Rezultatem jest odzyskanie komfortu życia oraz psychologicznej trwałości, oraz radości życia.

Bezpośrednio po zabiegu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do codziennych czynności.

Masz kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w trakcie stosunku, świąd lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię coraz większe problemy w odczuwaniu przyjemności w kontaktach intymnych? Chciałabyś polepszyć estetykę warg sromowych? Masz problem z akceptacją estetyki Twoich okolic intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl zabieg Aphrodite, jaki w kwadrans może usunąć Twoje problemy, jakie dotychczas wydawały się być nierozwiązywalne.

Sprawdź ofertę:

Wroclaw ginekolog

Zobacz także pozostałe artykuły: